Gossip Girl Szerepjáték
Gossip Girl Szerepjáték
Gossip Girl Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Regisztrálj és csöppenj bele az Upper East Side izgalmas és botrányos életébe! ^^
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Vivienne La Forge

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Serena van der Woodsen
Admin
Serena van der Woodsen


Hozzászólások száma : 16
Join date : 2011. Jun. 12.

Vivienne La Forge Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vivienne La Forge   Vivienne La Forge EmptySzer. Júl. 27, 2011 6:14 am

Szia. Smile
Arra kérnélek, hogy még egy kicsit javítgasd az előtörténeted. Figyelj a helyesírásra, néhány hibád van. Ezen kívül ki kéne választanod egy hírességet karakteralanynak, aztán a belső-külső tulajdonságokhoz is kellene írni. Ötöt mindhez, bár ez le van írva. Smile a karakteralanyod nevét is írd le, és képet is illessz be róla.
Vissza az elejére Go down
Vivienne La Forge




Hozzászólások száma : 1
Join date : 2011. Jul. 27.

Vivienne La Forge Empty
TémanyitásTárgy: Vivienne La Forge   Vivienne La Forge EmptySzer. Júl. 27, 2011 3:41 am

Név:Vivienne Clémence La Forge
Kor:18
Lakhely:Brooklyn
Szülök foglalkozása:Halottak egyébként apám üzletember anyám ex model
Anyagi helyzet:Középosztály beli
Csoport:Bad girl
Előtörténet:1993.január 2.-án születtem Párizsban anyám ex model apám gazdag üzletember van egy nővérem Camille és egy húgom Roselle velűk élek mível a szűleim két hete haltak meg. Mindig is arra vágytam hogy foglalkozanak velem a szüleim így hát elég rossz gyerek voltam mindig is aztán amikor 14 éves voltam jöttek a drogok,cigi,szex és piálás de ez se nagyon érdekelte őket anyám mindig azzal jött hogy lehetnék vékonyabb akkor voltam
Külső vonások: (5 jellemző+1,2 kép)
Belső tulajdonságok: (5 jellemző)
Vissza az elejére Go down
 
Vivienne La Forge
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Gossip Girl Szerepjáték :: __Szerepjátékon kívüli dolgok :: Karakterleírások - saját karaktereknek!-
Ugrás: