Gossip Girl Szerepjáték
Gossip Girl Szerepjáték
Gossip Girl Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Regisztrálj és csöppenj bele az Upper East Side izgalmas és botrányos életébe! ^^
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Elizabeth Carter

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Serena van der Woodsen
Admin
Serena van der Woodsen


Hozzászólások száma : 16
Join date : 2011. Jun. 12.

Elizabeth Carter Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elizabeth Carter   Elizabeth Carter EmptyVas. Júl. 17, 2011 9:35 am

Szép előtörténet, ELFOGADLAK! Smile
Vissza az elejére Go down
Elizabeth Carter

Elizabeth Carter


Hozzászólások száma : 1
Join date : 2011. Jun. 24.

Elizabeth Carter Empty
TémanyitásTárgy: Elizabeth Carter   Elizabeth Carter EmptyPént. Jún. 24, 2011 2:50 am

Név:Elizabeth Carter
Kor:18
Lakhely:Manhattan
Szülök foglalkozása:Apám üzletember, anyám meghalt.
Anyagi helyzet:Gazdag
Csoport: badgirl

Külső vonások: Az én 169 centimmel szerintem azért annyira nem vagyok kicsi. Hosszú barna hajam van, amit mindig kibontva hordok. Hogy göndören, vagy egyenesen hordom, az általában attól is függ milyen a hangulatom. Imádom a magassarkúkat, de hogyha vásárolni, vagy hosszabb útra megyek, szeretek lapos talpút hordani. Szeretem a testhez simuló ruhákat, de ugyanakkor szeretek lazábban is öltözni.
Elizabeth Carter NinaDobrev-1- Elizabeth Carter 571 Elizabeth Carter Jkjljhygh Elizabeth Carter Image89



Belső tulajdonságok: Fű hát nem tartozom a legkedvesebb emberek közé. Csak azokkal a személyekkel vagyok kedves akiket szeretek. Bunkó és nagyképű vagyok. De azért mindig tudom a határokat, habár ez nem mindig derül ki rólam elsőre. Imádok bulizni járni. De amúgy egész jó barátnő vagyok. A pasik meg hát szeretnek velem lenni. Ezektől függetlenül szeretném megtalálni az igazit, de addig amíg várok rá jöhet a többi férfi. Akik jobban ismerik azok rájönnek, hogy igazából egy nagyon vicces és laza lány, de ezt nem szereti kimutatni, inkább lássák bunkónak.


Előtörténet:
1994.Agusztus 2.-án születtem New York egyik kórházában. Hogy melyikben, fogalmam sincs, ahogy arról sincs, hogy milyen volt az idő. Ha jól tudom meleg volt, de nagyon. De nem egyáltalán nem biztos. Sőt, ezt most találtam ki. Na de mindegy is, hisz én most az életemről írok, és nem a baromságaimról. Az anyám belehalt a szülésbe, úgyhogy nem ismertem, csak fényképekről. Apám szerint nagyon jó ember volt. Apám sosem vett el másik nőt. Elvileg ő is jó ember, legalábbis csak volt! Ez az én meglátásom hisz velem mindig is egy bunkó hülye volt. De végül is mindegy, hisz mindig megkaptam tőle mindent, és ez máig így van. Van egy testvérem, David. Ő idén töltötte be a 25. élet évét. Hát igen sokat meg élt már. Mindig próbál megvédeni, több-kevesebb sikerrel. Már komolyan szólni fogok, hogy nem erőlködjön annyira, mert úgyse megy vele sokra. És amúgy is. A saját káromon fogok tanulni. Gazdag családban nőttem fel. Apám, míg kicsi voltam próbált mindentől megóvni, de mivel én egy lázadó típus vagyok alapból, így nem ment sokra, és egy idő után megunta, és hagyta, hogy azt csináljak, amit akarok. Hát igen ez egy hiba volt a sok közül, amit elkövetett. Miután sikerült végre valahára elvégeznem az általános iskolát, jöhetett a gimi. Apám azt akarta, hogy új helyen kezdjem, el hátha az jobb lesz nekem, sőt az egész családnak. De nem hagytam neki, így hát maradtunk Manhattan-ban. Hát igen, és már 14 éves koromba, bulizni jártam. Jobb nem lettem az biztos, inkább még többet is buliztam. Néha drogoztam is, és piálni viszont csak néhány pohárral ittam. Jelenleg a suli mellett modellkedek. De ez csak hobbi szinten csinálom. De persze azért elhívnak egy-két helyre, hogy szerepeljek egy két újság hasábjain. Talán egyszer címlapon fogok szerepelni, még nem tudom! Ez csak is a jövőn múlik. Nem tagadom, hogy már egy pár pasi megfordult az ágyamban, de ez nem nagyon érdekel. Csak élvezem az életet. Amúgy is hamar telnek az évek. Addig élvezzük ki amíg még lehet.
Vissza az elejére Go down
 
Elizabeth Carter
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Gossip Girl Szerepjáték :: __Szerepjátékon kívüli dolgok :: Karakterleírások - saját karaktereknek!-
Ugrás: