Gossip Girl Szerepjáték
Gossip Girl Szerepjáték
Gossip Girl Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Regisztrálj és csöppenj bele az Upper East Side izgalmas és botrányos életébe! ^^
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Caroline Burke

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Serena van der Woodsen
Admin
Serena van der Woodsen


Hozzászólások száma : 16
Join date : 2011. Jun. 12.

Caroline Burke Empty
TémanyitásTárgy: Re: Caroline Burke   Caroline Burke EmptyVas. Júl. 17, 2011 9:37 am

ELFOGADVA! Smile
Vissza az elejére Go down
Caroline Burke

Caroline Burke


Hozzászólások száma : 2
Join date : 2011. Jun. 16.
Age : 31

Caroline Burke Empty
TémanyitásTárgy: Caroline Burke   Caroline Burke EmptyPént. Jún. 17, 2011 10:31 pm

Név: Caroline Burke
Kor: 18
Lakhely: Upper East Side
Szülök foglalkozása: Az édesapám Üzletember, az édesanyám pedig művész
Anyagi helyzet: Gazdagok vagyunk, bár az igazat megvallva nem szeretek vele dicsekedni Razz
Csoport: goodgir/badgirl

Külső vonások: Hát hol is kezdjem... Talán az lesz a legjobb ha az elején kezdem. 170cm magas vagyok ami valljuk be nem is olyan kevés. Magasságomhoz kecses és karcsú testalkat párosul amiért hálás vagyok a genetikának. Igazából a hajam hol ilyen hol pedig amolyan. attól függ hogy éppen milyen kedvem van. Voltam már Barna és szőke is egyaránt, bár a szőkét jobban szeretem A szemeim viszont... na ha azokat meglátod akkor többé nincs menekvés. Gyönyörű igéző borostyán színű szemeim vannak amiket rendszerint ki is szoktam emelni egy kis sminkkel.
Caroline Burke Kc28 Caroline Burke Katie-katie-cassidy-21177386-200-200 Caroline Burke Katie-katie-cassidy-21100623-200-200 Caroline Burke Katie-katie-cassidy-21177380-200-200

Belső tulajdonságok: Mindig vidám őszinte vagyok azokkal akikben megbízok, nagyon tudok szeretni, de ha valaki megbánt azzal kegyetlenül viselkedek. Hűséges típus vagyok mind a kapcsolataiban mind az ígéreteiben. Nem egyszerű tőlem megszabadulni mert megdöbbentően makacs a természetem. Nem igazán rajongok az erőszakért de néha azért szívesen szétrúgnék egy-két hátsót. Szeretek vásárolni, de azért csak bizonyos kereteken beül. A barátaimmal mindig őszinte vagyok és még azt is megmondom ha valami nagyon nem tetszik. Nyugodt és kiegyensúlyozott vagyok, nem túl egyszerű felidegesíteni, de ha egyszer sikerül, akkor ott kő kövön nem marad. Művészi hajlamokkal és határtalan képzelőerővel vagyok megáldva. Rendkívül sokrétű emberke vagyok, akinek változékony természete, de ezt leszámítva kitűnő előadónak számítok. Ha kell ártatlan, védtelen kislány, olykor komoly felnőtt, hol pedig igazi végzet asszonyává változok...és ami a legfontosabb...sohasem tudhatod épp melyik lánnyal állsz szemben...

Előtörténet: *Életem egyik legrosszabb reggelén arra ébredtem, hogy a bátyám a szüleimmel veszekszik. Meglepő volt az ilyesmi hiszen sosem veszekedett egyikőnk sem a szüleinkkel. Ha bármi problémánk volt azt akkor is nyugodtan megbeszéltük. Úgyhogy ezt a viselkedést nem tudtam hová tenni. Felkeltem az ágyból és egyenesen a nappali felé vettem az irányt. Ahogy szépen lassan lesétáltam a lépcsőn egyre több mondatfoszlányt hallottam meg a beszélgetésből. Arról folyt a vita a hallottak alapján, hogy elköltözünk. Ez a hír mellbevágott, de tulajdonképpen számíthattunk rá, hiszen az az üzlet amit apa kötött meglehetősen komolynak tűnt.*
- Mi a fene folyik itt? Miért kell kiabálni? – kérdeztem meg a meglehetősen paprikás hangulatú társaságot.
- Mi lenne ugyan! Elköltözünk hugi. – közölte velem az infókat Landon akinek eléggé harapós volt a kedve.
- Figyeljetek gyerekek, higgyétek el nekem, hogy sokkal jobb lesz ott, lesznek új barátaitok és új emberekkel is megismerkedhettek. Arról nem is beszélve, hogy apátok üzleti ügyei odakötnek minket. Ráadásul meg Lindának is meg neked tökéletes lesz az a hely, kiváló hírű iskoláik vannak. – próbált csitítani minket anyu.
*Semmit nem tehettünk ellene még ha megfeszültünk volna akkor sem alakulhatott volna a helyzet. A szüleink eldöntötték, hogy költözünk úgyhogy költözünk. Nagyon szomorúvá tett a dolog, hogy itt kell hagynom a barátaimat és az egész régi életemet, de egyben nagyon boldog is voltam, hogy a világ leghíresebb helyére költözhetek.
Az elkövetkezendő jó pár nap azzal telt, hogy mindenünket összecsomagolták és az lakásunkba szállították, ameddig mi minden papírmunkát és egyéb dolgot elintéztünk.*
- Anyu??? Biztos, hogy jó lesz ez nekünk? – kérdeztem egy kicsit szomorkás hangon amint kihajtottunk a régi házunk udvaráról, magunk mögött hagyva a régi életünket.
- Nagyon remélem kicsim. Ja és apropó van itt neked valami. – nyújtott hátra nekem egy meglehetősen méretes dobozt aminek ráadásul még a súlya is meglepő volt. – Jobb ha most rögtön kinyitod még mielőtt valami baja lesz. –mosolygott rám.
*Nem is totojáztam sokáig a kibontással, hanem amilyen gyorsan csak tudtam leszedtem a kerek, magas falú doboz tetejét amiből egy gyönyörű szőrös kis buksi bújt elő. Az a szőrös kis buksi volt az én kicsi kiskutyán Roxy. Ez volt a költözködés csúcspontja.*
Vissza az elejére Go down
 
Caroline Burke
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Gossip Girl Szerepjáték :: __Szerepjátékon kívüli dolgok :: Karakterleírások - saját karaktereknek!-
Ugrás: